Z dniem dzisiejszym pragnę ogłosić, że projekt Elaine Fen został zakończony a forum zostanie całkowicie zamknięte. Jest wiele powodów, dla których podjęliśmy taką decyzje, a jako główny administrator poczuwam się w obowiązku przekazać wszystkim taką informacje.
Sam projekt powstał pod wpływem impulsu, bez większego przygotowania i z dość niejasnym planem, jednak z ogromnymi pokładami mobilizacji, która niestety w części załogi szybko wygasła. Większa część naszego zespołu nie posiadała doświadczenia w prowadzeniu PBF, kilku z nas po prostu od dawna lubiło taką formę rozgrywki, a dla niektórych była to nawet pierwsza tego typu próba pisania! Sypiący się zespół i ciągłe zmiany, spięcia i problemy wszystkich nas zdemotywowało a z czasem pozbawiło całkowicie frajdy z prowadzenia i dalszego tworzenia forum. Dlatego też postanowiliśmy zakończyć naszą przygodę z Pięknymi Bagnami.
Dla mnie - osoby, która stworzyła projekt i zebrała pozostałych twórców było to niesamowite doświadczenie, za co absolutnie wszystkim bardzo dziękuje. Dziękuje, również w imieniu pozostałego grona administracji i życzymy wam udanych przygód na innych forach.

Jeśli ktoś potrzebuje, może się zgłosić i odzyskać swoją KP.

Żegnajcie.

Informacje

Przepraszamy, ale ta witryna jest aktualnie niedostępna.